Pro dokonale upravené nehtíky

06 Čvc
2017


Upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Jenže každá nemá bohužel čas si každý den lakovat nehty nebo si je jinak upravovat, aby byly stále dokonalé i přes všechno, co musíte za celý den zvládnout. Také je spousta žen, které prostě nejsou až tak zručné a neumí si prostě upravit nehty. Také někdy bývá problém v tom, jak jsou nehty rostlé a jaké máte genetické dispozice, takže i když se snažíte sebevíc, prostě dokonalého tvaru nedosáhnete.

salon

Máme pro Vás řešení. Gelové nehty jsou dnes velmi oblíbenou úpravou nehtů a díky UV gelu může mít dokonale upravené nehty každá žena a navíc v každé situaci. O takové nehty se nemusíte starat každý den a stále znovu je lakovat či jinak upravovat. Taktové dokonalé nehtíky Vám vydrží i po několik týdnů a to bez jakékoliv péče.

Úpravu nehtů za pomocí UV gelu provádějí většinou manikérky ve svých kosmetických studiích, ale můžete si je klidně vytvořit i samy doma. Stačí jen kvalitní UV gel a samozřejmě UV lampa pro tak zvané zapečení nehtů a pak už jen troška zručnosti a je to. Všechno potřebné pro dokonalou úpravu Vašich nehtů najdete v naší široké nabídce vysoce kvalitních a spolehlivých značkových produktů za velmi příznivých cenových podmínek.

nehtíky

Máme pro Vás připraveny UV gely modelovací, vrchní, podkladové, kamuflážní i speciální v mnoha různých variantách a samozřejmě také odstínech pro Vaše dokonalé tvoření. I nehty mohou být takovým malým uměleckým dílem, pokud máte potřebný kvalitní materiál a samozřejmě trochu představivosti. Samozřejmě v naší rozmanité nabídce najdete také další potřeby pro dokonalé nehty od laků na nehty, přes zdobení až po sady na nehty, brusky, frézky a lampy. Proto neváhejte a vstupte k nám a vybírejte. I Vy můžete mít dokonale upravené nehty.