Krásné zuby už nemusí být pouhý sen

21 Bře
2020

Křivé zuby nebo jiné zubní deformity jsou nežádoucí, protože nejenom, že kazí jinak krásný úsměv, ale také mohou způsobovat zdravotní potíže. Pokud tedy i vy trpíte na křivý chrup, tak je na čase, abyste s tím něco udělali, a získali konečně vysněný úsměv od ucha k uchu, na který budete moci být hrdí. Na rovnání zubů není nikdy pozdě, i když samozřejmě i zde platí, že čím dříve, tím lépe. Náprava je tehdy mnohem snadnější, to však ale neznamená, že to nejde i v dospělosti. Jde, a spousta lidí se pro úpravu svého chrupu rozhodne právě až v dospělosti. Jděte do toho tedy i vy a probojujte se k vysněnému úsměvu.

kovová rovnátka

Neviditelná rovnátka si zamilujete

Kdybyste se zeptali dospělých lidí s křivým chrupem, proč si nenechali svůj úsměv již zpravit, nejčastěji vám odpoví, že to bylo z toho důvodu, že odmítají klasická kovová rovnátka. Jedná se o poměrně nevzhlednou záležitost, do které se samozřejmě spoustě lidí nechce, ať už z důvodu osobního komfortu, nebo třeba z důvodu každodenní práce s lidmi, kde je vyžadován reprezentativní vzhled. Štěstím však je, že v dnešní době nabízí ortodoncie v Praze mnohem širší možnosti, klasická drátová rovnátka jsou jen jednou z nich.

nasazovací rovnátka

Vaše malé tajemství

Neviditelná rovnátka jsou obrovským hitem. Je to totiž způsob, jak získat vysněný úsměv bez toho, aniž by o tom věděli v průběhu ostatní. Jedná se o jakési destičky, které si budete každý den nasazovat na své zuby. Je potřeba je vždy před jídlem vyjmou, v noci samozřejmě opět nasadit. Tyto destičky jsou vyrobené na míru, a to okamžitě po vytvoření léčebného plánu. V závěru dostanete až desítky párů jednotlivých destiček, které budete každých čtrnáct dní vyměňovat. S každou novou destičkou budete o kousek blíže vysněnému výsledku. Obrovským benefitem je, že už předem přesně víte, na kolik týdnů, respektive měsíců, léčba bude.