Drobnost, ale s velkým využitím

12 Čvc
2020

Ano, je tomu přesně tak. Suchý zip je už téměř sto let velmi důležitou součástí našich životů. Jeho vynalezením se ulehčila práce nejen švadlenám, ale také obuvníkům, brašnářům a výrobcům hraček. Jak vidíte, nezdá se to, ale jeho využití je opravdu obrovské. Suchý zip se skládá ze dvou částí, z nichž jedna je tak zvaně sametová, posetá drobnými očky a druhá je drsnější, plná droboulinkých háčků, díky čemuž k sobě obě části dokonale přilnou a pevně drží a to i přesto, že je lze velmi lehce zase odtrhnout od sebe.

suchý zi

Jak již bylo řečeno, jeho využití je opravdu velké. V dnešní moderní době vidíme nejčastěji tohoto pomocníka na dětské obuvi, velmi pomáhá malým dětem k soběstačnosti v době, kdy si ještě nevědí rady s tkaničkami. Dále častou součástí nejrůznějších batohů, kabelek a hlavně dětských peněženek. Ovšem tím výčet jeho využití stále nekončí. Je velkým pomocníkem u protetických pomůcek, stahovacích pásů a dalšího zdravotnického vybavení. No a v neposlední řadě pomáhá při výrobě bezpečnějších hraček pro děti jako jsou třeba šipky nebo trénování házení a chytání míčku a podobně.

terč suchý zi

V naší široké nabídce najdete suchý zip hned v několika různých provedeních. Na trhu je opravdu obrovský výběr jak v šířkách, tak také v barvách. Také je možné si už zakoupit přesnou délku nebo si jej pořídit v různých tvarech, jako jsou třeba kolečka či čtverečky. Kromě tohoto velkého pomocníka si v naší nabídce vyberete z mnoha dalších pomocníků a to nejen pro švadleny, ale také pro milovníky ručních prací, jako je například háčkování, pletení, tvorba dekorací či vlastních šperků a podobně. Troufáme si řídi, jsme největším internetovým obchodem s galanterií, a tudíž víme naprosto jistě, že i Vy si u nás zaručeně vyberete a najdete všechno potřebné ke své práci. Tak už na nic nečekejte a přijďte k nám.