Dokonalé a pohodlné oblečení

Dokonalé a pohodlné oblečení
02 Lis
2018

Narození miminka je radostnou událostí. Pořiďte si s předstihem kojenecké oblečení. Potřebami dětí se zabýváme již víc jak 11 let. Každý kus našeho oblečení je originál.
Kojenecké oblečení dodávané naší značkou je vyrobené z kvalitní, silnější 100% bavlny. Potisky na oblečkách jsou zdravotně nezávadné. Používané technologie šití zaručují praktičnost a snadné oblékání. Výhodou jsou druky mezi nožičkama, překládané výstřihy, dvojitě šité rukávy a nohavice. Kojenecké oblečení tímto splňuje hygienické, zdravotní a bezpečnostní požadavky pro děti do tří let věku. Nabízíme trička a body s dlouhým nebo krátkým rukávem, dupačky, pyžamka. Velikosti jsou stupňovány dle věku od narození až pro děti do 6 let.

Vychytávky a jiné doplňky

Budoucím maminkám a nejen jim, nabízíme další zboží, které děti potřebují. Osušky z materiálu froté, které po koupání zahřejí, bryndáčky, pletené čepičky v motivu zvířátek vhodné jako maska na karneval. Nezbytnou potřebou jsou cestovní nočníky, které jsou dodávané včetně absorpční vložky, kalendáře a pamětní knížky, kde zaznamenáte každý úsměv a důležité období života miminka. kojenecké oblečení a doplňky od nás jsou skvělá volba pro dárek.

Dokonalé a pohodlné oblečení
5 (100%)1